Wersje językowe
O nas

 

NATURAL POLAND SP. Z O.O. powstała z inicjatywy firmy Bracia Strzelczyk na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi importu i dystrybucji półproduktów do różnych gałęzi przemysł - tworząc tym samym nową markę – Natural Poland.  Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy klient-pośrednik-dostawca pozwoliło na nawiązanie współpracy z najlepszymi, najbardziej pożądanymi producentami poszczególnych branż.

Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, jesteśmy rozsądnym partnerem biznesowym i mamy realne podejście do współpracy – nasza strategia to „win-win”, co znaczy po prostu zysk dla obu stron.

Nasza oferta składa się z ekstraktów roślinnych, olejów, masła, surowców do produkcji suplementów, kosmetyków czy produktów branży spożywczej - stale poszerzamy nasze porfolio produktowe o nowy asortyment, często występujący tylko u nas.

Jeśli szukają Państwo konkurencyjnego i wiarygodnego partnera w biznesie - trafili Państwo doskonale!
Zapraszamy do składania zapytań, zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do Państwo potrzeb.

Zespół Natural Poland

 

DLACZEGO MY?

 

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekstrakty roślinne, oleje, masła, surowce do produkcji suplementów, kosmetyków czy produktów branży spożywczej – nasze portfolio produktowe jest wciąż poszerzane o nowy asortyment, często dostępny tylko u nas.

 

 

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku i odpowiedniemu zapleczu merytoryczno-kapitałowemu, możemy podjąć się  nawet najbardziej wymagających kontraktów. Nasi pracownicy pochodzą z różnych stron świata, w związku z czym czasem niedostępne dla innych obszary, dla nas nie stanowią problemu – jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa każdą dostawę z każdego zakątka globu.

 

DLACZEGO NATURAL POLAND?

 

 Posługujemy się językami: polskim, angielskim, hiszpańskim, arabskim, urdu, hindi i rosyjskim oraz chińskim. Doskonale poruszamy się na tamtejszych rynkach i - jak łatwo zgadnąć - nie istnieją dla nas ograniczenia językowe czy kulturowe. Naszym partnerom służymy pomocą, odpowiadamy na wszystkie zapytania i staramy się robić to zawsze w trybie ekspresowym. Niektóre surowce dostępne są tylko u nas (jak np. Olej z dzikiej róży o jakości spożywczej czy Suszony i cięty liść mirtu cytrynowego).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zapytań.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl